CLINEX DEZOFAST 1L - profesjonalny preparat do szybkiej i skutecznej dezynfekcji

CLINEX DEZOFAST 1L - profesjonalny preparat do szybkiej i skutecznej dezynfekcji
29,66 zł

Cechy produktu:

 • Bezaldehydowy, wysokowydajny środek dezynfekujący o wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej
 • Zalecany do dezynfekcji powierzchni zarówno w obszarze medycznym jak i pozamedycznym
 • Przebadany zgodnie z nowymi normami dla środków dezynfekcyjnych
 • Szerokie spektrum skuteczności: bakterie, drożdże, grzyby, wirusy otoczkowe i bezotoczkowe oraz zarodniki C. difficile *
 • Nie zawiera aldehydów
 • Rejestracja: produkt biobójczy - nr pozwolenia 8010/20
 • Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania
 • Wysoka redukcja ryzyka zakażenia
 • Szybki efekt czystej i zdezynfekowanej powierzchni
 • Nie pozostawia smug i zacieków
 • Preparat gotowy do użycia

  Zastosowanie:

  Płyn do szybkiej dezynfekcji powierzchni w obszarze medycznym, domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością.

  DEZOFAST jest bezaldehydowym, wysokowydajnym środkiem dezynfekującym o doskonałych właściwościach bakteriobójczych i szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom.

  Jego skuteczność w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach.

  Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.

  Po dezynfekcji wszystkie powierzchnie mające kontakt z żywnością powinny być spłukane bieżącą wodą celem usunięcia pozostałości środków powierzchniowo czynnych.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Chusteczki nawilżające dla dzieci Linteo Baby Soft&Cream 72 szt.

Chusteczki nawilżane Linteo Baby Soft&Cream 72 sztuki
5,10 zł

Chusteczki nawilżające dla dzieci Linteo Baby Pure&fresh aloe vera 80 sztuk

Chusteczki nawilżane Linteo Baby Pure&fresh aloe vera 80 sztuk Chusteczki nawilżane, zawierają delikatne mleczko z wyciągiem z aloe vera. Czyszczą, nawilżają i chronią skórę przed powstawaniem odparzeń. Nie zawierają parabenów i emulgatorów PEG, dzięki czemu zmniejszają ryzyko powstawania alergii. Utrzymują naturalne PH skóry, bez alkoholu, testowane dermatologicznie.
7,28 zł

Mydło antybakteryjne 1L ATISS. Mydło w płynie antybakteryjne 1L zapas

Mydło antybakteryjne w płynie ATTIS 1L Mydło w płynie ATTIS antybakteryjne jest skutecznym środkiem myjącym i dezynfekującym, przeznaczonym do codziennego użytku. Doskonale nadaje się zarówno do mycia rąk, jak i całego ciała. Dzięki neutralnemu pH, mydło nie wykazuje żadnego działania podrażniającego, a zastosowana w składnie gliceryna, posiada właściwości nawilżające i natłuszczające, które wpływają pozytywnie na elastyczność i gładkość skóry. Producent mydła w płynie zadbał o jego odpowiednią formułę i zagęszczenie dzięki czemu jest bardzo wydajne oraz obficie się pieni. Pojemność: 1L
10,02 zł

ZMYWAK METALOWY CZYŚCIK KUCHENNY DO TEFLONU 1 szt

- niezastąpiony w każdej kuchni - bardzo trwały i wygodny w użytkowaniu - doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia, nawet trudne do pozbycia się przypalenia - przeznaczony jest do mycia patelni z powłoką teflonową, a także do garnków stalowych, szkła oraz porcelany - jest miękki, nie rysuje czyszczonych powierzchni - przeznaczony zarówno do użytku domowego jak i dla gastronomii
1,40 zł

Płyn do mycia szyb Clinex Glass 1 l

Płyn do mycia szyb Clinex Glass 1 l
10,33 zł