NIEMIECKI PROSZEK DO PRANIA PUROX UNIWERSAL 10KG

NIEMIECKI PROSZEK DO PRANIA PUROX UNIWERSAL 10KG
Dostępność: 999 w magazynie
47,06 zł

Proszek do prania Purox Uniwersal

to uniwersalny produkt do prania stworzony zgodnie z niemieckimi standardami jakości. Doskonale sprawdzi się we wszystkich rodzajach prania – zarówno w mechanicznym, jak i ręcznym.

Dzięki nowoczesnej formule jest bezpieczny dla tkanin kolorowych i doskonale sprawdzi się w praniu jasnych ubrań.

Zalecany do usuwania średnich i lekkich zabrudzeń. Konieczność kupowania kilku produktów aby wykonać pełne pranie wszystkich ubrań może być uciążliwa. Proszek do prania Purox uniwersal to idealny środek dla konsumentów, którzy cenią wygodne rozwiązania.

Jeden produkt, który skutecznie wypierze wszystkie rodzaje tkanin kolorowych i jasnych zarówno podczas prania mechanicznego, jak i ręcznego.

To również wyjątkowo wydajny produkt, który wystarczy na dłużej.

Bezpieczny i skuteczny

Purox uniwersal został stworzony w trosce o środowisko naturalne. Jego nowoczesna formuła nie zawiera zeolitów i fosforanów, ponieważ są to składniki trudno biodegradowalne i szkodliwe dla biologicznej różnorodności rzek i jezior. Produkt jest polecany dla wszystkich konsumentów, którzy troszczą się o piękna przyrody i korzystają ze środków przyjaznych środowisku.

Proszek zawiera też składniki chroniące pralkę i grzałkę przed osadzaniem się kamienia, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania odkamieniacza. Wpływa to bezpośrednio na żywotność i bezawaryjność pralki.

Wyjątkowo wydajny

Proszek do prania Purox Uniwersal to wydajny i ekonomiczny produkt. 5 kg proszku pozwala wykonać aż 60 skutecznych prań. Wybór Purox uniwersal pozwoli dłużej cieszyć się wygodnym, skutecznym praniem, a także zaoszczędzić pieniądze, ponieważ produkt jest przyjazny dla domowego budżetu.

Proszek do prania Purox uniwersal – właściwości

  • Bez zeolitów i fosforanów,
  • wydajny i skuteczny,
  • usuwa lekkie i średnie zabrudzenia,
  • idealny do tkanin jasnych i kolorowych,
  • spełnia niemieckie standardy jakości,
  • pielęgnuje kolor na dłużej.