Wzornik do lakieru i żelu

Sortuj po

PROFESJONALNY WZORNIK LAKIERÓW KWIATEK KOLOR MLECZNY WZORNIK DO PAZURKÓW 10 SZTUK

Wzorniki na lakiery do paznokci, kolorowe żele UV itp. 10 sztuk w komplecie każdy wzornik posiada 20 pazurków kolor : mleczny
2,99 zł

PROFESJONALNY WZORNIK LAKIERÓW SŁONECZKO KOLOR MLECZNY WZORNIK DO PAZURKÓW 10 WZORNIKÓW KAŻDY PO 20 PAZURKÓW

Profesjonalny wzornik do lakierów słoneczko - 10szt. Ilość pazurków w każdym wzorniku: 20szt. Kolor: mleczny Ilość w opakowaniu: 10 kompletów (10x20 pazurków) Niezbędny przy nauce malowania paznokci. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa odpornego na produkty drażniące. Produkt polecany do salonów kosmetycznych, jak i do samodzielnego użytkowania w domu.
8,14 zł

PROFESJONALNY WZORNIK LAKIERÓW SŁONECZKO KOLOR PRZEŹROCZYSTY WZORNIK DO PAZURKÓW 10 WZORNIKÓW KAŻDY PO 20 PAZURKÓW

Profesjonalny wzornik do lakierów słoneczko (LA) Ilość pazurków w każdym wzorniku: 20szt. Kolor: przeźroczysty Ilość w opakowaniu: 10 kompletów (10x20 pazurków) Niezbędny przy nauce malowania paznokci. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa odpornego na produkty drażniące. Produkt polecany do salonów kosmetycznych, jak i do samodzielnego użytkowania w domu.
5,68 zł

PROFESJONALNY WZORNIK LAKIERÓW WACHLARZ KOLOR MLECZNY WZORNIK DO PAZURKÓW 50 PAZURKÓW NOWOŚĆ!!

Profesjonalny wzornik do lakierów wachlarz Ilość pazurków: 50 Kolor: mleczny Niezbędna przy nauce malowania paznokci. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa odpornego na produkty drażniące. Produkt polecany do salonów kosmetycznych, jak i do samodzielnego użytkowania w domu.
7,55 zł

PROFESJONALNY WZORNIK LAKIERÓW WACHLARZ KOLOR PRZEŹROCZYSTY WZORNIK DO PAZURKÓW 50 PAZURKÓW NOWOŚĆ!!

Profesjonalny wzornik do lakierów wachlarz Ilość pazurków: 50 Kolor: przeźroczysty Niezbędna przy nauce malowania paznokci. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa odpornego na produkty drażniące. Produkt polecany do salonów kosmetycznych, jak i do samodzielnego użytkowania w domu.
6,62 zł